Dijital Tasarım

Dijital Tasarım

Markanızın ihtiyacı olan tüm kurumsal tasarımları özenle hazırlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi oluşturma ve marka bilinirliğinizi ileriye taşımanız adına, hizmetler ve tasarımlar sunuyoruz. Kurumsal kimlik tasarımının ilk aşaması, logo tasarımıdır. Kurumsal kimlik tasarımı için; logo, kurum sloganı, broşür, promosyon ürünleri, antetli kağıt, kartvizit gibi markanızın görsel yüzünü tasarlıyoruz. Reklam ve grafik tasarımı çalışmalarıyla markanızı güçlendirebilirsiniz.
Katalog

Katalog

İşletmenizin, ürün ve hizmetlerinin tanıtımı için gerçekleştirilen çalışmalardır. Katalog tasarımı, markanızın kurumsal kimliğine uygun şekilde yapılır. Katalog tasarımında kaliteli ve ilgi çekici görseller seçilir ve yazı karakteriyle bir ahenk içinde sunulur. Kataloglarınızda, kurum renklerinize yer verilir ve markanızın akılda kalıcı hale gelmesi sağlanır. Ürün ve hizmetleriniz her yönüyle inceleyen kişiye aktarılır.
Sosyal Medya Kitleri

Sosyal Medya Kitleri

Markanızın, sosyal medya hesaplarında kurumsal kimliğini yansıtacak; paylaşım planı, kapak tasarımı, profil resmi tasarımı, içerik paylaşım düzeni gibi öğelerdir. Sosyal medya kitleri, markanızın; Facebook, Instagram, Youtube gibi sosyal medya platformlarında, kurumsal kimliğini ve marka imajını oluşturur. Sosyal medya kitleri sayesinde, markanıza alan güven artar, marka-müşteri etkileşimi güçlenir ve markanıza olan talep çoğalır.
Ajanda

Ajanda

Marka imajınızı güçlendirecek ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak en etkili promosyon ürünleri arasında ajanda bulunur. Kurumsal imajınızı güçlendirecek kapak tasarımı ve sayfa tasarımı gerçekleştirilir. Her yıl müşterilerinize ve iş ortaklarınıza dağıtabileceğiniz ajandalar, istediğiniz boyutta tasarlanabilir ve basım işlemleri gerçekleştirilir.
E-Bülten

E-Bülten

Kurumsal kimliğinizi yansıtan, markanızı hedef kitlenize tanıtan e-posta bildirimleridir. Profesyonel e-bülten tasarımı ile hedef kitlenize en düşük maliyetle ulaşabilirsiniz. Markanız hakkındaki gelişmeler, kampanyalar ve ürün tanıtımları e-bülten ile müşteri kitlenize bildirilir. E-bültenlerde; metin içerikler, görseller, vektörel çizimler, hareketli multimedya içerikler yer alır. E-bültenler ile e-posta pazarlama faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Yeniden pazarlama stratejisi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. E-bültenler üzerinde marka renkleri, kurumsal logo gibi işletmenizi temsil eden kurumsal ögeler yer alabilir.

İşinizi bizimle büyütün