E-Ticaret

E-Ticaret

İnternet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapabileceğiniz, e-ticaret sitesi tasarımı hizmeti alabilirsiniz. E-ticaret siteniz, tüm banka ve aracı kurum entegrasyonlarına sahip olur. Müşterilerinizden kolayca kredi kartı ile ödeme alabileceğiniz bir e-ticaret platformu tasarlanabilir. Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu e-ticaret sitesi, mobil uygulama gibi birçok çözümü Class Medya ekibiyle projelendirebilirsiniz. E-ticaret platformları, ürün ve hizmetlerinizin özelliklerine uygun şekilde tasarlanır. Kullanıcı deneyimi yüksek, modern bir e-ticaret platformu sahibi olabilirsiniz. Tüm e-ticaret sitelerinde ücretsiz SSL güvenlik sertifikası sunulmaktadır.
Girişimci

Girişimci

İnternet üzerinden, kişisel olarak ürün ve hizmet pazarlayabileceğiniz bir e-ticaret sitesi tasarlıyoruz. Stoksuz e-ticaret ve C2C ticari faaliyetleri yürütebileceğiniz e-ticaret projeleri ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Girişimciler için geliştirilen e-ticaret platformları, tüm mobil cihazlar ve tabletler ile uyumludur. E-ticaret sitesi, kolay yönetilebilir Class Panel ile teslim edilmektedir. Hitap ettiğiniz sektöre özel tasarımlarla, kullanıcı deneyimi, en üst seviyeye çıkarılır. Pazaryeri entegrasyonlarına sahip e-ticaret platformları ile düşük bütçelerle dijital kanallar üzerinden gelir elde edebilirsiniz. e-ticaret sitesi, ihtiyaçlarınız olan tüm özelliklere ve entegrasyonlara sahip şekilde teslim edilir.
Kurumsal

Kurumsal

E-ticaret siteleri; sektör, ürün ve hizmet grubunuzla uyumlu tasarıma sahip olur. Platform üzerinde, tüm banka ve aracı kurumlara ait entegrasyonlar sağlanır. Markanızın, kurumsal yapısıyla uyumlu e-ticaret sitesinde, özel taleplerinizin uygulanabileceği bir altyapı bulunur. E-ticaret sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Kurumsal e-ticaret sitesi, marka renklerinize uygun, sade ve modern bir tasarıma sahiptir. Kurumsal e-ticaret siteleri, gereksiz kod yapısından arındırıldığı için, sayfa yükleme hızı yüksek bir e-ticaret siteniz olabilir. Markanızın dijital varlığını güçlendirmek için, e-ticaret sitesi yanında mobil uygulama ve diğer dijital platformlara ait projeler de geliştirilebilir. Bütçenize ve taleplerinize uygun e-ticaret projeleri ile internet üzerinden kolayca satış yapabilirsiniz.

İşinizi bizimle büyütün