Web Yazılım

Web Yazılım

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hayalinizdeki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında taleplerinizi dinlenir. Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır. Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projelerinizin son hali teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da Class Medya güvencesi devam eder.
Özel Proje Geliştirme

Özel Proje Geliştirme

Çalışma sisteminize, sektörünüze ve markanızın ihtiyaçlarına özel web ve mobil tabanlı yazılım projelerine ne dersiniz? Hazır yazılımlar fikirlerinizi ifade etmede ve taleplerinizi karşılamada yetersiz kalır. Hayata geçirmek istediğiniz yazılım projenizle ilgili tüm detaylar ekibimiz tarafından dinlenir. Projelendirme süreci tamamlandıktan sonra sizlere detaylı bir rapor sunulur. Talepleriniz doğrultusunda gerekli revizyonlar yapılır ve test edilerek projeniz teslim edilir. Web yazılım projeniz tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler getirir. Projenin tasarım çizimi ve kodlama işlemleri sonrasında tasarım ve yazılım entegrasyonu gerçekleştirilir. Web yazılım projeniz ilerleyen süreçte güncellenen ve değişen ihtiyaçlarınıza yönelik revize edilebilir.
Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Var olan web sitenizin, mobil uygulamasını veya özel olarak hazırlanmasını istediğiniz mobil uygulamanın hazırlanmasını sağlamaktayız. Web sitenizi, tümüyle bir mobil uygulama haline getirebilir ve istediğiniz özelliklerle süslendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra gerçekleştirmek istediğiniz tüm mobil uygulama fikirlerinizi, kodlayabiliriz ve hayata geçirilmesini sağlayabiliriz. Tüm detaylar ve sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Dernek Yazılımları

Dernek Yazılımları

Dernek yazılımları, derneğinizi faaliyetlerine ve yapısına uygun olarak oluşturulur. Dernek yöneticileri ve dernek görevlileri yazılım üzerinde muhasebe ve üye takip işlemlerini kolayca yapabilir. Dernek yazılımları derneğinizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır. Gereksiz kodlardan arındırılan yazılımlar hızlı ve pratiktir. Yazılım üzerinde tahsilat işlemleri, muhasebe işlemleri, üye işlemleri, kısa mesaj işlemleri, personel yönetimi ve evrak işlemleri tek bir panel üzerinde yönetilebilir. Dernek yazılımı üzerinde tüm güvenlik önlemleri alınır. Derneğinizin çalışma sistemini ve ihtiyaçlarınızı dinlendikten sonra projelendirme gerçekleştirilir. Projelendirme sonrası detaylı raporlar sunulur. Kodlama ve tasarım çizimi yapıldıktan sonra dernek yazılımı test edilir. Son aşamada yayına hazır halde teslim edilir. Derneğinizin faaliyetlerine göre yazılıma ek özellikler eklenebilir.

İşinizi bizimle büyütün